Dijital Pazarlama

Web ve Mobil Site Çözümleri
Müşterileriniz markanız hakkında bir şeyler öğrenmek istediklerinde ilk yapacakları şey web veya mobil sitenizi ziyaret etmektir. Tabiki ilk izlenimin burada oluşacağını çok iyi biliyoruz. Markanıza en uygun konsept ve imajı, son teknoloji yapıları ile buluşturuyoruz. Markanızın dijital dünyadaki en mükemmel kimliğini bizimle keşfedin.

Mobil Uygulamalar
Mobil ihtiyaçlarınıza Android, iOS, Windows Mobile, WebOS platformlarında şirket içi ve şirket dışı geliştirdiğimiz tüm uygulamalarda, donanıma en uygun ara yüz ve en etkin kullanıcı deneyimini sağlıyoruz. Kullanıcı trendleri, platformlara özel ihtiyaçlar gibi etkileyici unsurlar ile stratejik donanımımıza, teknik uzmanlığımızı ekleyerek kullanıcı deneyimini eşsiz kılmak bizim için en önemli şey.

E-posta Pazarlama
E-posta pazarlaması, online pazarlama taktikleri arasında ilk sıralardadır. İş dünyasında en yaygın kullanılan iletişim teknolojisi. 2018 yılında 5,2 milyar kullanıcıya erişeceği tahmin ediliyor. Kullanıcı hareketlerini analiz edelim ve pazarlama stratejiniz göre taktiktikler belirleyelim, siz hedef kitlelerinizin direkt posta kutusuna ulaşın. Kategorik abone listeleri oluşturabilir, istediğiniz grubun analiz raporlarına ulaşabilirsiniz. E-posta pazarlamanın bir diğer avantajı aynı zamanda en ekonomik hizmetlerden biri olmasıdır.

Arama Motoru Reklamcılığı - SEM
İnternet deneyiminin %93'ü arama motorlarıyla başlıyor. Üründen, hizmetlere ve etkinliklere kadar karar verme süreçleri büyük oranda internette belirleniyor. Bu markalar için şu demek: Pazara ulaşmanın yolu arama motorlarında görüntülenmekten geçiyor! Google, Bing, Yandex gibi yayıncılar ücretli olarak, hangi kelimelerde, hangi kişilere reklamınızın görüntülenebileceğini yönetme imkanı veriyor. İnternet ve arama motoru kültürümüzle, uzmanlıklarımızla amacımız minimum bütçelerle, kesin hedef kitlelerinize ulaşmanızı sağlamak. SEM gibi PPC (Tıklama Başına Maliyet) çalışmalarının iyi yanı şu: Anlık sonuç ve tamamen ölçülebilir performans.

Sosyal Medya Reklamcılığı
Sosyal Medya giderek internetteki her ağın merkezinde yer almaya başlıyor. Marka ve müşteri arasındaki interaktif bilgi akışı, artık her müşterinin markalardan beklediği temel isteklerden biri. İnsanlar hayatlarının önemli bir bölümünü sosyal medya platformlarında geçirmeye başlamışken en kurumsal markadan, en avangardına kadar pazara ulaşmanın eşsiz bir yolunu oluşturuyor. Hedef kitlelerinizin sosyal özelliklerine göre, en kesin sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz.